Wyniki konkursu firmy Bosch & Siemens

Firma Bosch razem z Centrum Transferu Technologii ASP Łódź, zorganizowały specjalny konkurs dla studentów naszej uczelni. Zadaniem konkursowym, było zaprojektowanie mural na ścianę w hali produkcyjnej zakładu firmy przy ul. Papierniczej 7.

Powstałe prace miały za zadanie zaprojektowanie dzieła dekoracyjnego malarstwa ściennego wprowadzającego element sztuki w industrialne środowisko fabryki w celu zniwelowania stresu związanego z przebywaniem w przestrzeni zamkniętej oraz redukowania zmęczenia i habituacji wśród pracowników firmy Bosch/Siemens w Łodzi.

W dniu 25.06 .2013 jury w składzie:

• Prorektor prof. Mariusz Włodarczyk

oraz przedstawiciele firmy BOSCH&SIMENS:

• Janusz Krzyżowski – dyrektor fabryki zmywarek BSH
  • Tomasz Załubka – kierownik działu produkcji fabryki zmywarek BSH
  • Adam Nobis – kierownik działu logistyki fabryki zmywarek BSH
  • Artur Rochowski – kierownik działu rozwoju fabryki zmywarek BSH
  • Marek Kominiak – kierownik działu jakości fabryki zmywarek BSH
  • Magdalena Dąbrowska – asystentka dyrektora fabryki zmywarek BSH

oceniło 23 prace - 22 autorów.

W wyniku głosowania przyznano główną nagrodę w wysokości 5 000 zł Annie Kukulskiej.

Oficjalne wręczenie dyplomu nastąpi podczas gali inauguracji roku akademickiego 2013/2014, które odbędzie się 3 października.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!