Konkurs na projekt unikatowego gadżetu

Pracownia Form Złotniczych razem z Centrum Transferu Technologii ASP Łódź we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, zorganizowały specjalny konkurs dla studentów i absolwentów naszej uczelni.

Zadaniem konkursowym, było zaprojektowanie i wykonanie gadżetu unikatowego. Prace można było zgłaszać w trzech kategoriach: przedmiot przeznaczony do dekoracji stroju dla mężczyzn, przedmiot przeznaczony do dekoracji stroju dla kobiet, gadżet unikatowy. Powstałe ekskluzywne obiekty mają być oznaką prestiżu oraz upominkiem promującym Miasto Łódź.

W dniu 28.05.2013 r. jury w składzie: prof. Mariusz Włodarczyk, prof. Andrzej Szadkowski oraz przedstawicielka Wydziału Promocji UMŁ Monika Karolczuk, oceniło 50 prac, 15 autorów. W wyniku głosowania przyznano dwie regulaminowe nagrody:

W kategorii: przedmiot przeznaczony do dekoracji stroju dla mężczyzn, nagrodę w wysokości 2500 PLN otrzymał Paweł Krzyszkowski,
W kategorii: gadżet unikatowy, nagrodę w wysokości 2500 PLN otrzymał Paweł Krzyszkowski

Prace będą prezentowane w galerii Biura Promocji Turystyki i Współpracy z Zagranicą przy ulicy Piotrkowskiej 87 oraz w mieście partnerskim. Wystawie będzie towarzyszył katalog ze wszystkimi zakwalifikowanymi pracami oraz listą wszystkich uczestników konkursu.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się 28.06.2013 w Galerii Kobro.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

UCZESTNICY KONKURSU NA EKSKLUZYWNY PRZEDMIOT JUBILERSKI:

• Kinga Bagnowska
  • Sandra Bejm