Co na HORYZONCIE 2020 dla współpracy nauka-przemysł ?

boomerang

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie:
Co na HORYZONCIE 2020 dla współpracy nauka-przemysł ?

Termin: 24 stycznia 2013, godz. 17:30
Miejsce transmisji: Centrum Multimedialne Politechniki Łódzkiej

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Boomerang finansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Boomerang to spotkania z ludźmi nauki i biznesu, którzy opowiadają o swoich zawodowych doświadczeniach, firmach rozwijanych na bazie swoich pomysłów i instytucjach naukowo-badawczych, którymi są pracownikami lub z którymi współpracują. Spotkania są transmitowane na żywo do kilkunastu jednostek w całej Polsce jednocześnie: centrów transferu technologii, uczelni i instytutów naukowych. Pierwsza część spotkania jest zazwyczaj moderowana, natomiast druga pozostaje do dyspozycji uczestników - możecie pytać o co tylko chcecie - naszym gościom żadne pytanie nie straszne!

Dla kogo? Po co miałbym/miałabym brać udział w spotkaniu?

Na spotkania Boomeranga zapraszamy wszystkich. Jest to okazja by spotkać i nawiązać kontakt z zarówno z doświadczonymi biznesmenami czy osobami zajmującymi się zawodowo transferem technologii ale i też tych, którzy jeszcze dopiero planują komercjalizację swojego pomysłu, studentów, pracowników naukowych.