Szkolenie ...

Centrum Transferu Technologii ASP Łódź zaprasza dn 10.12.2013 na SZKOLENIE

"Zarządzanie badaniami w projektowaniu
oraz współczesne trendy kulturowo-społeczne"

miejsce: sala czytelni, I piętro CNiS

Prowadzący: Agata Nowotny

Socjolożka, badaczka, konsultantka w procesach projektowych, wykładowca akademicki i design coach. Zajmuje się projektowaniem procesów i innowacji społecznych, współpracuje z firmami, instytucjami publicznymi i organizacjami pozarządowymi w wypracowaniu strategii rozwoju, koncepcji produktów i usług. Absolwentka studiów doktoranckich w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. W pracy doktorskiej zajęła się społecznymi wymiarami projektowania i nowych technologii. Wykłada w School of Form (Poznań), współpracuje z Wydziałem Wzornictwa ASP w Warszawie i Instytutem Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Współzałożycielka i dyrektor programowa NIEwidzialnego DIZAJNU – interdyscyplinarnej konferencji i platformy wymiany wiedzy i doświadczeń z obszaru projektowania, badań, teorii dizajnu i nowych technologii.

"Szkolenie będzie łączyło części wykładowe i warsztatowe. Uczestnicy otrzymają podstawy wiedzy w zakresie zarządzania działalnością rozwojową oraz odniesienia do istotnej literatury przedmiotu. Wiedza ta zostanie uzupełniona zadaniami praktycznymi, które zostaną omówione i podsumowane."

SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ DLA DWÓCH GRUP

• I grupa 10:00 - 13:00