Szkolenie ...

Centrum Transferu Technologii ASP Łódź zaprasza dn 11.12.2013 na SZKOLENIE

"Sposób myślenia, postrzegania i reagowania - o szerszej perspektywie organizacji projektów
i roli człowieka w procesie podejmowania decyzji"

miejsce: sala czytelni, I piętro CNiS

Prowadzący: Dorota Stępniak

Pomysłodawca i twórca Łódź Design Festival, event manager, kurator, dziennikarz. Od 2011 roku kierownik operacyny FashionPhilosophy Fashion Week Poland, odpowiedzialna za współorganizację wydarzenia, koordynację festiwalu filmowego Fashion Film Festival, opiekę nad gośćmi, działania promocyjne, koordynację zespołu, koordynację Sal podczas pokazów w Alei Projektantów, koordynację sekcji wolontariuszy. Od roku 2011 współpracuje również z magazynem 2+3D, gdzie jest autorem tekstów i wywiadów z projektantami oraz współpracuję z działem promocji.
W Design Centrum Kielce opracowała program merytoryczny i zrealizowała konferencję Design Space. Pełniła rolę jurora w konkursach tj: Projektant Roku, Złota Nitka, make me!, Młodzi na Start.

"Realizacja założeń, ich atrakcyjność i terminowość w dużej mierze oparta jest na licznych umiejętnościach miękkich. Podczas szkolenia poruszę zagadnienia związane ze sprawny zarządzanie sobą i swoją pracą, motywowaniem samego siebie oraz umiejętnościami interpersonalnymi obejmującymi:komunikowanie się z ludźmi, przedstawianie swoich poglądów, motywowanie, inspirowanie, kreatywne myślenie, zarządzanie zespołem i czasem. Nietypowa formuła szkolenia, oparta na doświadczeniach wynikających z prawie 10 letniego stażu pracy i elementy warsztatowe pozwolą przybliżyć proces tworzenia i realizacji projektów.

SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ DLA DWÓCH GRUP

• I grupa 10:00 - 13:00